+905435865500

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Köpek Çiftliği
Bursa köpek çiftliği; çiftliğimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. çiftliğimizde sizlere her türlü isteklerinize karşılık vermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Köpek Çiftliği
Yavrularımız

Jack Russell Yavruları

Jack Russell Yavruları

Jack Russell Terrier Teriyerler kategorisinde listelenmekte olan bir köpek türüdür.Sizlere bu köpeğin özellikleri ve bakımı hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Bu köpek Amerikan Köpek Kulübü tarafından tanınan bir köpektir.Küçük ama sağlam bir yapısı vardır.

Yarısı kadar rengi beyaz diğer tarafı ise siyah ve kahverengi şekilde lekeler halindedir.Alın kısmı çok belirgin yapıdadır.

Burun siyah renkte ve gözleri koyu renktedir.Kulakları öne doğru kıvrıktır.Kesik olan kuyruğu sırtta dik olarak kalmaktadır.

jack russell

jack russell

JACK RUSSELL TERRİER ÖZELLİKLERİ

Bu Irk çok fazla hareketli ve yaşamı çok seven bir köpektir. Oldukca korkusuz bir hayvandır. Oyun oynamak onun için süper bir durumdur. Onu kızdırmayan köpeklerle arası çok iyidir ama kızdıranlara karşı olumsuz davranışta bulunabilir. Zeki olmasının yanında aynı zamanda inatçı bir yapıdadır ve söz dinlemez.

Eğitim konusunda başarılı olunması bekleniyorsa çok sabır gerekiyor. Diğer köpeklerle arası iyi değildir ve saldırma eğilimindedir. Yavruyken iyi bir sosyalleştirme bu köpek içinde oldukça gereklidir. Diğer evde beslediğiniz hayvanlarla arası iyi değildir. Küçük hayvan besliyorsanız bu ırk size uygun değildir onları yiyebilir. Tasmasız şekilde bırakılmaması gerekir.

Jack Russell Terrier Çok havlar mı? evet çok fazla havlamayı seven bir köpektir. Çok iyi bir eğitim ile havlama yapmama için eğitim alabilen bir köpektir. İlgiyi çok sever. Eğer onu yalnız bırakırsanız devamlı bulunduğu yerdeki eşyalara zarar verecektir bu nedenle dikkatli olmanız ve ilgiyi hiç kesmemeniz gerekiyor. Eve adapte olması açısından yavruyken almanız çok daha faydalı olacaktır bu sayede ailenizi tanıyacaktır.

İRTİBAT : 05435865500

15 Kasım 2017
1.202 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Tamer dedi ki:

    Jack Russell 0 numara safkan maske deseni ürettiğiniz bu yavrularda daha düzgün güzel oldugu için sizlerin çifligini tercih edecegiz muhtemelen bahara dogru almayı düşünüyoruz

BİR YORUM YAZIN