+905435865500

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Köpek Çiftliği
Bursa köpek çiftliği; çiftliğimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. çiftliğimizde sizlere her türlü isteklerinize karşılık vermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Köpek Çiftliği
Yavrularımız

Samoyed Yavrusu Fiyatları

Samoyed Yavrusu Fiyatları

Samoyed Yavrusu Fiyatları

Samoyed Beyaz Ve uzun tüyleri insanları kendine aşık eden bir görüntüsü vardır. Mükemmel mütevazi karakteri ile ailelerin en çok tercih ettiği ırklar arasındadır.

samoyed yavrusu fiyatları
samoyed yavrusu fiyatları

Çiftliğimizde olan samoyed yavrularımız ırkının bütün özelliklerini iyi şekilde taşıyan damızlık köpeklerimizin doğru eşleşmeler sonucunda dünyaya gelen yavrularımızdır.

Yavrularımız veteriner hekimlerimiz tarafından günü gelen bütün uygulamalarını eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Yavrularımız herdaim sağlık kontrollerinden geçerek sizlere teslim edilmektedir.

Samoyed görüntü olarak sibirya kurduna benzediği için türkiyede en çok karıştırılan ırklardandır. Karakter olarak sibirya kurdu ile alakası olmayan mükemmel eğitim alan iyi bir aile köpeğidir.

samoyed yavrusu fiyatları

Samoyed ırkında en fazla dikkat etmeniz gereken tüy bakımıdır. Burada iş yavruyu sahiplenen aileye düşmektedir. Tüy bakımını devamlı olarak yaptığınız zaman kesinlikle sorun yaşamayacağınız bir ırktır. Tüy bakımında sizlerden istenilen günlük iki dakikanızı ayırarak düzenli olarak taramanızdır. Düzenli olarak taranan samoyed ırkında tüy dökümünü minimum seviyeye düşüreceksiniz.

Samoyed ırkında tüy bakımının yanında köpeğinize kalite mama ile baktığınızda tüy yapısının kalitesini yukarıya çıkaracaksınız. Kaliteli mama beslenen yavularda kaliteli ve parlak tüy yapısına sahip olacaktır. Ev yemeği köpeğinizin deri yapısı bozacağı için sizden istediğimiz evde bakacağınız hiç bir köpeğe ev yemeği ile bakmamanız.

Samoyed akıllı bir köpek olduğundan sizlerin günlük belirli zamanlar geçirerek vereceğiniz eğitimler evde yaşamasına yardımcı olacaktır. Unutmayın eğitim sabır işidir. Bizlerden aldığınız yavruları yetişkin köpek gibi herşeyi yapmasını beklemeyiniz. Sizler onlara çocuk gibi davranarak büyük bir sabırla ev içerisinde nasıl davranması gerektiğini ona öğretmeniz gerekmektedir.

Bursa Köpek Çiftliği

22 Aralık 2019
1.141 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN