+905435865500

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Köpek Çiftliği
Bursa köpek çiftliği; çiftliğimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. çiftliğimizde sizlere her türlü isteklerinize karşılık vermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Köpek Çiftliği
Yavrularımız

Satılık Border Collie Yavruları

Satılık Border Collie Yavruları

Satılık Border Collie Yavruları

Border Collie görüntü olarak Avustralya Çoban köpeğine çok benzeyen bir ırktır. Hatta birçok kişi bu iki cinsi karıştırır. Enerji açısından çok yoğun olan yerinde duramayan bir köpektir. Vücudu uzuncadır. Kafa kısmı belirgin derecede geniştir. Ağızının bulunduğu alan siyahtır. Kulakları yarıya kadar genelde diktir. Gözleri köpeğin rengine göre değişiklik göstermektedir. Kuyruğu çok uzundur. İki tür Border Collie mevcuttur. Birisi uzun tüylü olan diğeri ise kıya tüylü olandır. Tüylerinin renkleri siyah beyaz şekilde ve kızıl beyaz renkte yada grili siyahlı olabilmektedir. Yüz ile kulak kısmındaki tüyler kısa boyuttadır. Dış görünüş açısından farklılıklar gösterebilir.

Sizlerde Safkan Kaliteli Bir Border Collie Yavrusu istiyorsanız

İRTİBAT : 05435865500

satılık border Collie Yavruları

satılık border Collie Yavruları

Border Collie

Özellikleri arasında en fazla belirgin olan durum çok zeki olmasıdır.Kolay Eğitilir mi?Eğitime çok hızlı cevap verir.İtaat konusunda oldukça başarılıdır ve birçok yarışmada ödüle doymayan bir ırktır.Övgüyü sever.

Border Collie Nasıl Bir Köpektir?Enerjileri fazla olması dolayısıyla sürekli hareket halinde olmak isterler.Eğer onu mutlu etmeyi başarırsanız diğer hayvanlarla ve köpeklerle çok iyi anlaşabilmektedir.Çocuklarlada arası iyidir.Bazıları çekingen olabilmektedir bu yüzden küçükken sosyalleştirilmesi gerekmektedir.

Onu çok mutlu etmek istiyorsanız onla güzel bir program yapmalısınız kendinize çok yoğun ilgi göstermeli ve sürekli görevler vermelisiniz.Yarışma programlarına katılmak için en iyi köpek Border Collie cinsidir.Bu köpek Çoban köpeğidir ve koyun gütmek için yıllardır faydalanılmıştır.Sizlerle olmaktan bu kadar mutluluk duyan başka ırk olamaz sanırım.Çok zaman problemi yaşayan kişiler için kesinlikle uygun değildir.Gün boyu bir kenarda oturacak bir köpek türü değildir.

 border Collie

border Collie

Eğer onun egzersiz ihtiyaçlarını gidermezseniz bu köpekler kendilerine kötü huylar yaratabilir.Buda bir takım sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.Sıkıldığı zamanlar eşyalarada zarar verme eğilimleri vardır.Topukları ısırma eğilimi vardır.Tecrübeli önceden köpek beslemiş bir sahip onu çok daha mutlu edebilir.

 

 

26 Temmuz 2018
1.341 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN