+905435865500

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Köpek Çiftliği
Bursa köpek çiftliği; çiftliğimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. çiftliğimizde sizlere her türlü isteklerinize karşılık vermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Köpek Çiftliği
Yavrularımız

Satılık Bullmastiff Yavruları

Satılık Bullmastiff Yavruları

 

Satılık Bullmastiff Yavruları

Bull Mastiffler; Mastiff ile Bulldog melezlenerek üretilmişlerdir.Üretilme amaçları toprak sahiplerinin arazilerinde kaçak avcılığı engellemektir. Sert ve tehdit edici olan bu köpeklere kaçak avcıları yakaladıklarında ısırmamaları öğretilirdi.

Bullmastiff ırkı hantal olmayan oldukça güçlü köpeklerdir. Neşeli,korkusuz,itaat kardırlar. Bu köpeklerin sahipleri de en az onlar kadar enerjik olmalıdır. Egzersiz ihtiyaçları karşılanırsa apartman hayatına adapte olabilirler.Sıcak havalara karşı hassastırlar.
Düzenli egzersiz yaptırılarak bu köpeklerin tembelleşmesinin önüne geçilmelidir,kilolarına dikkat edilmelidir.Tüyleri sert ve kısadır haftalık fırçalama yeterlidir, tırnaklarının uzunluğu kontrol edilmelidir. Bazen inatçı olabilen bu tür köpekler iyi huyludurlar ver dikkatli bekçidirler, kışkıltılmadıkça sakindirler. Nedensiz saldırmaz ancak bir tehlike sezdikleri anda tehlikenin kaynağını yere yatırabilirler.Çocuklarla iyi anlaşırlar.

Sizlerde iyi kalitede bullmastiff yavrusu sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdeniz. sizler için özel olarak secereli ve seceresiz bullmastiff yavrularını sizler için getirmekteyiz.

Bursa Köpek Çiftliği Olarak sizlere kalite hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

İRTİBAT : 05435865500

18 Nisan 2017
3.647 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN