+905435865500

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Köpek Çiftliği
Bursa köpek çiftliği; çiftliğimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. çiftliğimizde sizlere her türlü isteklerinize karşılık vermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Köpek Çiftliği
Yavrularımız

SATILIK CHOW CHOW YAVRULARI

SATILIK CHOW CHOW YAVRULARI

Satılık Chow Chow Yavruları

Mükemmel Kalitede safkan chow chow yavrularımız teslime hazırdır. yavrularımız ırkının bütün özelliklerin en iyi şekilde taşıyan safkan çin aslanı yavrularımız veteriner hekimlerimizin kontrolünde günü gelen bütün uygulamaları eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Satılık Chow Chow Yavruları

çin aslanının en Belirgin özelliklerinden biri son derece düz olan bacak kısmıdır. Yoğun tüye sahip krem, siyah yada kızıl renkte bir tüyü olabilir.Parça parça renk bu köpeklerde bulunmaz. Onun aslana benzemesini sağlayan kafatasıdır. Kulakları küçük ve yuvarlak şekildedir. Kafası çok geniştir yüzünün bölümü ise düz haldedir. Sırt kısmı kısaca düz haldedir. Kuyruğunda son derece yoğun tüy bulunur.

SATILIK CHOW CHOW YAVRULARI ;

Satılık Chow Chow Yavruları

Çin Aslanı Özelliği  bakımından son derece uslu fazla sesi çıkmayan köpek cinslerinden biridir. Fakat bazıları çok akside olabilmektedir. Kendi dediğini yapmayı seven başına buyruk halde yaşamayı sever. Çok inatçıdırlar. Tek bir sahip olur onların hayatlarında aileye bile karşı mesafe içersinde olurlar. Yabancı kişilerle arası hiç iyi değildir eğer yabancı kişi yanlış bir şey yaparsa saldırma durumu oluşur.

Bu köpek dominant köpeklerdendir ve geçmiş zamanlarda köpek beslemiş tecrübeli kişilere ihtiyaç duymaktadır. Bu köpeği besleyecek insanında son derece sakin biri olması gerekir. Ancak bu sayede gerçek halini görebilirler

12 Mart 2019
789 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN