+905435865500

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Köpek Çiftliği
Bursa köpek çiftliği; çiftliğimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. çiftliğimizde sizlere her türlü isteklerinize karşılık vermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Köpek Çiftliği
Yavrularımız

Satılık Cocker Yavruları

Satılık Cocker Yavruları

Satılık Cocker Yavruları

Mükemmel Kalitede Amerikan İngiliz ve ispanyol cocoker yavrularımızı çitliğimizde gelip görebilirsiniz. Cocker yavrularımız ırkının bütün özelliklerini iyi bir şekilde taşımaktadır.

Cocker yavrularımız uzman veteriner hekimlerimiz tarafından bütün kontrollerinden tam zamanında geçirilerek günü gelen bütün aşıları vaktinde yapılamkatdır.

İRTİBAt : 05435865500

26 Nisan 2016
6.251 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. Arzu Kavaklıoğlu dedi ki:

  Öncelikle her anlamda fazlasıyla güvenilir bir kurum. Turgay bey tesliminden köpeğimiz beslenmesine kadar hep yanımızdaydı. Köpeğimiz american cocker cinsi çok ama çok güzel safkan bir yavru. Teşekkürler Turgay bey.

 2. ELİf Alper dedi ki:

  Merhaba oğluma sürpriz yapmak istiyorum lütfen fiyat konusunda bizi bilgilendiriniz. elifalper78@gmail.com şimdiden ilginize teşekkür ederiz

 3. Ahmet Furkan dedi ki:

  Merhabalar amerikan cocker ve küçük cins köpeklerinizin fiyatlarıyla ilgili bilgi almak istiyorum.

 4. Selim dedi ki:

  Fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorum

 5. Eda doğruyol dedi ki:

  Merhaba ,Amerikan cocker istiyoruz ,en az 4 aylık bir yavru var mı acaba elinizde ,fiyat bilgisi de rica edebilir miyim?

BİR YORUM YAZIN