+905435865500

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Köpek Çiftliği
Bursa köpek çiftliği; çiftliğimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. çiftliğimizde sizlere her türlü isteklerinize karşılık vermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Köpek Çiftliği
Yavrularımız

Satilik Rottweiler Yavruları

Satilik Rottweiler Yavruları

Satılık Macar Safkan Rottweiler Yavruları

Rottweiler ırkı , sakin, eğitilebilir, cesur ve ailesine kendini adayan bir köpektir. Güvenilir bir karakteri vardır. Ailesini büyük bir kararlılıkla korur. Acıya karşı duyarsız ve güçlü köpeklerdir.

RottweileerCiddi, kendinden emin ve güvenilirdir. Dikkatli ve disiplinli bir eğitim şarttır, aksi takdirde güçlü ve saldırgan bir köpekle karşı karşıya kalınabilir. Ancak sabırlı bir eğitimle güvenilir, sadık ve sevgi dolu birer arkadaş olabilirler. Böylesine iri cüsseli bir köpeği kontrol edebilecek bir sahibe gereksinim duyar. Rottweiler, sakin yaradılışlı doğal bir koruma köpeğidir. Oldukça zekidir ve pek çok ülke de polis, askeri ve gümrük gibi görevlerde kendilerini kanıtlamışlardır.

Boyutlarından dolayı eğitim erken başlamalı ve köpeğin vahşileştirilmemesine büyük dikkat edilmelidir. Bu ırk, bol ilgi ve diğer hayvanlar ve insanlarla sosyalleştirilmeye ihtiyaç duyar. Diğer köpeklerle anlaşamayacağından toplum içinde tasmasız dolaştırılmamalıdır.

Rottweiler, tutarlı bir biçimde yetiştirilip eğitildiğinde çocuklar için iyi bir oyun arkadaşı olur. Henüz yavruyken onlarla olumlu tecrübeler yaşadığı sürece kediler ve diğer ev hayvanlarını kabullenir. Aile dostları ve akrabalar sevinçle içeri kabul edilirken yabancılar kaldırımdan öteye geçemez. Irk itaat yarışmaları ve iz sürme alanlarında başarılıdır.

 

İRTİBAT : 05435865500

20 Mayıs 2016
8.523 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM

 1. ahmet fettahoğlu dedi ki:

  kapıda ödeme varmı

 2. Tolga dedi ki:

  Merhaba fiyati nedir erkek mail atarsaniz sevinirim

 3. Yiğit dedi ki:

  İyi günler yavru dişi fiyatı nedir ?

 4. Yiğit dedi ki:

  İyi günler yavru dişi fiyatı nedir ?

 5. kaan dedi ki:

  yavru erkek fiyatı nedir

 6. Serhat dedi ki:

  Merhaba ilan güncel mi? Cinsiyet ve fiyat nedir?

 7. Yunus yüce dedi ki:

  Elinizde erkek yavru varmı birde fiyat hakkında Bilgi alabilirmiyim şimdiden teşekkür ederim

 8. MUHAMMED KADİR KIRICI dedi ki:

  Merhaba ben rottweiler yavrusu almak istiyorum.fiyatı ve gönderimi hakkında bilgi almak istiyorum.

BİR YORUM YAZIN