+905435865500

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Köpek Çiftliği
Bursa köpek çiftliği; çiftliğimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. çiftliğimizde sizlere her türlü isteklerinize karşılık vermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Köpek Çiftliği
Yavrularımız

Secereli Cane Corso Yavru

Secereli Cane Corso YavruSecereli Cane Corso Yavru

Cane Corso Yavrularımız Irkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan damızlık köpeklerimizin eşleşmeleri ile olan yavrularımız sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Çiftliğimizde olan cane corso yavru köpeklerimizin ilke aşı uygulamaları eksiksiz bir şekilde yapılarak veteriner hekim kontrolünde büyümektedir.

secereli cane  corso yavru
secereli cane corso yavru

Secereli Cane Corso Yavru

Cane corsolar çevik,dayanıklı, kasları ve kemikleri son derece gelişmiş köpeklerdir, iki kürek kemiği arasındaki boşluk belirgin bir şekilde yüksektir. Ağız ve burun çıkıntıları geniş ve uzundur,burun kenarları şişkindir.

Baş bölgelerinde göze çarpan başka bir özellikleri ise şişkin kaşlarının arasındaki boşluktur. Boyunları hafif kemerli, oval biçimli, güçlü ve çok kaslı bir yapıdadır, derisi kalın köpeklerdir. Tüyleri parlak ve kısadır ayrıca tüyleri oldukça yoğundur. Ağızve burun bölgelerindeki tüyler çok kısa düz ve yapışıktırlar. Göğüs bölgesinde ve burun kemiğinde küçük beyaz lekeler bulunur. Bu köpek cinsi için düzenli egzersiz şarttır, tüyleri için haftada ir yapılan fırçalama yeter. Çok sadık olan bu tür ev ortamına sessizlerdir, eğitilmeye oldukça müsaitlerdir.

cane corso yavru
cane corso yavru


Corso Italiano’lar hiç öyle gözükmeselerde çocuklarla harika arkadaştırlar, sahiplerine karşı sevgi dolu ve uysaldırlar. Yeteri kadar egzersiz yapabilirlerse apartman hayatına uyum sağlyabilirler. Oldukça çalışkan bekçi köpekleridirler, koruma köpeği olarak oldukça başarılıdırlar ve tehlike anında kendilerini öne atmaktan çekinmezler.

Kavgacı değillerdir uzun zamandır bekçi köpeği olarak mükemmeleşmiştirler. İlk kez köpek alacaklara tavsiye edilmezler, diğer köpeklere ve yabancılara karşı agresifledir, yavrularken mutlaka sosyalleşmelidirler ve itaat etmeyi öğrenmelidirler eğer bunları öğrenebilirlerse oldukça sakin arkadaş köpekler olacaklardır.


Satılık Cane Corso

Cane corso ırkının kökenleri İtalya’dır.  Ataları eski Romada bir tür olan Canis Pugnax’tır. Cane Corso açık alanlarda, bekçi köpeği ve avlanmak için yetiştiriliyordu. Bunları, İtalya’nın tarihi, geçmişte yapılan resim ve heykelleri kanıtlamaktadır.  Güney İtalya’da Puglia, Lucania and Sannio’da ortaya çıkartılan tarihi eserlerde bu köpeklere İtalyanca Cohors adının verildiği ve bunun anlamının İtalyanca bekçi, koruyucu, kral vekili olduğu ortaya çıkmıştır.

Cane Corsolar Görüntüsünün Aksine çok iyi bir dost çok güzel bir aile köpeğidir. Bu ırkın doğru eğitilerek geliştirilmesi ile çocuklarınız ile çok iyi bir arkadaş çok güzel bir koruma köpeği olacaktır.25 Ağustos 2019
2.919 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN