+905435865500

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Köpek Çiftliği
Bursa köpek çiftliği; çiftliğimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız. çiftliğimizde sizlere her türlü isteklerinize karşılık vermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bursa Köpek Çiftliği
Yavrularımız

Hakkımızda

Bursa Köpek Çiftliği

Bursa Köpek Üretim Çiftliği olarak sizlere kaliteli ve Güvenilir hizmet Vermenin Gururunu yaşamaktayız. Türkiyenin en büyük üretim çiftliklerinden bir tanesi olan çiftliğimizde Irkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan Damızlık köpeklerimiz bulunmaktadır.

Damızlık Köpeklerimizin Zamanında Ve uygun olan Erkek köpeklerimiz ile çiftleşmesi sonucunda yavrularımızı dünyaya getirmekteyiz. Dişi Köpeklerimizden Yılda Bir sefer yavru alınmaktadır. Dişi Köpeklerimiz Gebe Oldukları esnada yavrularımızın kalitesini ve sağlık Düzeyini maximuma çıkarabilmek için özel oarak beslenmekte ve özel olarak bakılmaktadırlar.

Bursa  Köpek Çiftliği Olarak Sizleri Çiftliğimizde Görmek bizleri butlu Etmektedir. Sizleri Sadece Yavru köpek alımı için Değil aileniz ile birlikte zaman geçirmeniz için Çiftliğimize Davet etmekteyiz.

Sizler için özel yetiştirilmiş tamamen sosyal köpeklerimiz ile çocuklarınız oyunlar oynayabilir. Köpekten korkan aile bireylerinizi bu korkularını atlatmak için destek olmuş olabilirsiniz.

Bursa  Köpek Çiftliği
05435865500