+90 543 586 55 00
Satış Sözleşmesi İle Teslim
Çiftliğimizden Alacağınız yavrularımızı Rsmi Satış Sözleşmesi ile Teslim Alıyorsunuz.
SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Hakkımızda


Bursa Köpek Cenneti Çiftliği

Köpek Cenneti Üretim Çiftliği olarak sizlere kaliteli ve Güvenilir hizmet Vermenin Gururunu yaşamaktayız. Türkiyenin en büyük üretim çiftliklerinden bir tanesi olan çiftliğimizde Irkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan Damızlık köpeklerimiz bulunmaktadır.

Damızlık Köpeklerimizin Zamanında Ve uygun olan Erkek köpeklerimiz ile çiftleşmesi sonucunda yavrularımızı dünyaya getirmekteyiz. Dişi Köpeklerimizden Yılda Bir sefer yavru alınmaktadır. Dişi Köpeklerimiz Gebe Oldukları esnada yavrularımızın kalitesini ve sağlık Düzeyini maximuma çıkarabilmek için özel oarak beslenmekte ve özel olarak bakılmaktadırlar.

Bursa Heaven Dog Köpek Çiftliği Olarak Sizleri Çiftliğimizde Görmek bizleri butlu Etmektedir. Sizleri Sadece Yavru köpek alımı için Değil aileniz ile birlikte zaman geçirmeniz için Çiftliğimize Davet etmekteyiz.

Sizler için özel yetiştirilmiş tamamen sosyal köpeklerimiz ile çocuklarınız oyunlar oynayabilir. Köpekten korkan aile bireylerinizi bu korkularını atlatmak için destek olmuş olabilirsiniz.

Bursa Köpek Cenneti Üretim Çiftliği
05435865500

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Köpek Cenneti Üretim Çiftliğine
Hoş Geldiniz !!!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
1