+90 543 586 55 00
Satış Sözleşmesi İle Teslim
Çiftliğimizden Alacağınız yavrularımızı Rsmi Satış Sözleşmesi ile Teslim Alıyorsunuz.
SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Satılık Elizabeth Beagle

Satılık Elizabeth Beagle

Satılık Elizabeth Beagle Yavruları , herkesi seven, nazik, tatlı, hayat dolu ve meraklı bir köpektir. Mutlulukla kuyruk sallar, sosyaldir, cesurdur ve akıllıdır. Sakin ve sevecendir.

Çocuklarla mükemmel anlaşır, genelde diğer köpeklerle de arası iyidir, ama kedi gibi diğer hayvanlarla ve ev hayvanlarıyla küçüklükten beri sosyalleşmemişlerse yalnız bırakılmamalıdır.

Beaglelar ne istediklerini bilirler. Kararlıdırlar, gözlemcidirler ve sakin, sıkı bir şekilde terbiye edilmelidirler. Bu cins yalnız bırakılmayı sevmez. Eğer uzun süre evde olmayacaksanız, iki tane almanız tavsiye edilir. Genellikle Beagle yüksek sesle ulur.

Beagle’lar kendi burunlarının dikine gitmeye eğilimlidirler. Eğer etrafı çevrili olmayan bir alanda onları serbest bırakırsanız, çevreyi keşfetmek için uzaklaşabilir.

Irk Standartlarında bir yavru sahiplenmek isterseniz bizler ile irtibata girmekten çekinmeyiniz, sizlere kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

İRTİBAT : 05435865500

Satılık Elizabeth Beagle

Elizabeth Beagle

Dünyada en çok beslenen evcil köpekler arasında yer alan Beagle cinsi köpekler, orta boy ırklar arasında yer alırlar.

Kısa ve geniş burunları ile dikkat çekici olan Beagle, büyük ve koyu renkteki gözleri ile Foxhound tazılarına çok fazlasıyla benzerler. Tüyleri kesildiğinde ise bambaşka bir görünüme bürünen bu köpekler, İngiliz Cocker Spaniel‘e benzemeye başlar.

Ancak onların kendine has bir ırk olduğunu söylemek gerekir. Beagle cinsi köpeklerin Çok iyi eğitim verilmesi gereken bir ırk olduğunu sizlere bildirmek isteriz.

Çok Zeki olan Bu ırkımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve yavru beagle fiyatları için lütfen irtibata geçiniz.


Köpek Cenneti

15 Aralık 2023
245 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Köpek Cenneti Üretim Çiftliğine
Hoş Geldiniz !!!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
1