+90 543 586 55 00
Satış Sözleşmesi İle Teslim
Çiftliğimizden Alacağınız yavrularımızı Rsmi Satış Sözleşmesi ile Teslim Alıyorsunuz.
SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Tea Cup Yorkshire Terrier Yavru

Tea Cup Yorkshire Terrier Yavru

Tea Cup Yorkshire Terrier Yavru

Yorkshire Terrier Yavrularımız Teslime hazırdır. Irkının bütün özelliklerini mükemmel şekilde taşıyan yorkshire terrier bebeklerimiz teslime hazırdır.

Çiftliğimizde yavrularımız hakkında detaylı bilgi alarak , yavrularımızın anne babalarını görerek alabilirsiniz. İddialı olduğumuz ırklar arasında olan yorkshire terrier köpeklerimiz max 1,800 Gram olmaktadır.

teacup yorkshire yavru
teacup yorkshire yavru

Yorkshire terrier ırkında en fazla olan olaylardan birisi olan büyüme sorunu bizim çiftiğimizde sizlerin başına gelmemektedir. Anne babalarını görerek alacağınız yorkshire terrier yavrularımız günü gelen bütün uygulamaları eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Teacup Yorkshire Terrier fiytları normal yorkiye nazaran yüksektir. bakımı ve doğumu zor olan anne babalardan dünyaya gelen yorki bebekler daha küçük ve narin olmaktadır. Yorki bebek fiyatları öğrenmek için çiftliğimiz ile iletişime geçerek köpeklerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

küçük boyutları ve uzun, ipeksi tüyleriyle tanınan bir ırktır. Tüy dökmemesi ve tüy yapısından dolayı tüylerin dökmemesi bu ırkı ideal ev köpeklerinden biri yapmaktadır.

tea cup yorkshire terrier
tea cup yorkshire terrier

Yaklaşık 2,5 kilograma kadar ağırlığa sahiptirler. küçük bir köpek olması evde çok fazla yer kaplamaması özellikle seyahat sırasında sorun çıkarmayarak heryere birlikte gidebileceğiniz köpek ırkıdır.

Aile Yapısına Uyumlu ve canlı bir doğaya sahiptirler. Genellikle evde beslenirler ve sahipleriyle güçlü bir bağ geliştirirler. Çok güçlü bir kişiliğe sahip olan yorkiler aile bireylerine çok bağlı köpeklerdir.

Aktif olmalarına rağmen küçük boyutlarından dolayı düzenli yürüyüşlerle egzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bu özellikleriyle apartmanda köpek beslemek için tercih edilebilecek ırklar arasındadır.

satılık safkan yorkshire terrier yavru
satılık safkan yorkshire terrier yavru

Bursa Köpek Cenneti Üretim Çiftliği

Çiftliğimizde Yavrularımız Hakkında daha detaylı bilgi alarak, ırk hakkında sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyarız. Her Zaman Bir Çayımızı İçmeye bekleriz

Teşekkürler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Köpek Cenneti Üretim Çiftliğine
Hoş Geldiniz !!!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
1