+90 543 586 55 00
Satış Sözleşmesi İle Teslim
Çiftliğimizden Alacağınız yavrularımızı Rsmi Satış Sözleşmesi ile Teslim Alıyorsunuz.
SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Satılık Labrador Yavru

Satılık Labrador Yavru

Satılık Labrador Yavru, Safkan ırkının bütün özelliklerini en iyi şekilde damızlık köpeklerimizden dünyaya gelen yavrularımız sizlerin huzuruna sunulmuştur.

İnsana verdiği hizmet ile bilinen safkan labrador retriever yavrularımız teslime hazırdır. Yavrularımız Irk standartlarında olup veteriner hekimlerimiz tarafından günü gelen bütün uygulamaları eksiksiz bir şekilde yapılarak teslim edilmektedir.

Siyah sarı ve çikolata renklerde safkan labrador retriever yavrularımızdan sizlerde teslim almak isterseniz sizleri çiftliğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Yavrularımız hakkında ve çiftliğimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz.

İRTİBAT : 05435865500

Satılık Labrador Yavruları

Üretim çiftliğinden satın alacağınız labrador yavrunuz özel bir yavru olacağını hiç bir zaman unutmayınız. Özel olarak seçilmiş ve Türkiye’ye Getirilmiş damızlık köpeklerimizden dünyaya gelmektedir.
Çiftliğimizde hiç bir zaman, elimizde yavru olsun da nasıl karakterli olursa o olsun denmemiştir. çiftliğimizde genetik rahatsızlığı olan bir köpeğin üretimi kesinlikle yapılmamaktadır.

Bunları sizlere anlatmamızdaki en önemli husus yavru iken birbirine çok benzeyen köpekler olduğundan sevimliğine kanarak geçmişi hakkında bilgi sahibi olmadığınız bir yerden labrador almamanız hakkında.

Sizleri bu ırka yönlendiren, araştırmalarınız da ailenize uygun bir karakter yapısını bulduğunuz. Sizleri mutlu edeceğine inandığınız bu samimi ırk hakkında araştırmalarınızı çok daha iyi bir şekilde yaparak sahipleniniz.

Umarım ailenize uygun Güzel bir dost edinirsiniz.
Köpek Cenneti Üretim Çiftliği

16 Aralık 2023
248 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Köpek Cenneti Üretim Çiftliğine
Hoş Geldiniz !!!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
1