+90 543 586 55 00
Satış Sözleşmesi İle Teslim
Çiftliğimizden Alacağınız yavrularımızı Rsmi Satış Sözleşmesi ile Teslim Alıyorsunuz.
SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Satılık Pomeranian Boo Dog

Satılık Pomeranian Boo Dog

Satılık Pomeranian Boo Dog Yavrularımız Hakkında bilgi almak ve Yavru fiyatlarını öğrenmek için iletişim kurunuz.

Mükemmel Karaktere Sahip olan Pomeranian hayat dolu küçük bir köpektir. Öğrenmekten hoşlanan ve sahibine karşı çok sadık bir ırktır. Aynı zamanda inatçı ve cesurdur.

Pomeranian Köpeklere Erken yaşta birlikte büyütülürse diğer köpekler ve ev hayvanları ile anlaşabilir. Ancak bazıları kendini olduğundan daha büyük sandığından kendisinden çok daha büyük köpeklere saldırabilir. Mükemmel bir bekçi köpeğidir. Yabancılara karşı mesafeli olduğundan onlara havlama eğilimindedir.

Bu köpeğe küçük yaşta kapı çaldığında sadece bir kaç kez havlayabileceği daha sonra görevi bittiği öğretilmelidir. Bu konuda çok tutarlı ve disiplinli olunmalıdır.

Safkan Orjinal Bir Pomeranian Yavru Teslim Almak İsterseniz

İRTİBAT : 05435865500

Pomeranian Boo Dog
Pomeranian Boo Dog

Pomeranian Yavru

Pomeranianlar küçük boyutlarına rağmen oldukça enerjik, sevecen ve arkadaş canlısı köpeklerdir. Sahipleriyle etkileşim kurmaktan hoşlanırlar. Uzun ve kabarık tüyleri olan, kulak yapısı dik ve kuyruğu sırtlarına doğru kıvrık yapıya sahiptir. Renkleri, cinslerine göre farklı tonlardadır.

Sağlık durumları genel olarak iyi durumdadır. Ancak küçük boyutları nedeniyle yatkın oldukları sağlık sorunları nedeniyle düzenli veteriner kontrolü yaptırılması gerekir. Beslenmelerine önem vermek yaşayabilecekleri sağlık problemlerine karşı önemli ölçüde koruma sağlar.

Satılık Pomeranian Boo
Satılık Pomeranian Boo

Boo Köpek, son yıllarda popülerliği artan ve oyuncak ayıya benzer sevimli yüzü ile tanınan bir köpek türüdür. Aslında Pomeranian cinsinin türetilmiş bir versiyonudur. Kısa ve yuvarlak yüzü, büyük gözleri ve kabarık tüyleri ile dikkat çeker.

Bu köpekler sosyal, enerjik ve oyun severdir. Özellikle aileler ve çocuklar arasında oldukça popülerdir. Ayrıca etkileşime ve aktiviteye ihtiyaç duyarlar, bu nedenle sahiplerinin onlara yeterince zaman ayırmaları gerekir.

pomeranian yavru
pomeranian yavru

Bursa Köpek Cenneti Üretim Çiftliği Olarak sizlere ırk kalitesini en iyi şekilde taşıyan safkan yavru teslim etmenin mutluluğunu her zaman yaşamışızdır.

Köpek Cenneti

15 Aralık 2023
249 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Köpek Cenneti Üretim Çiftliğine
Hoş Geldiniz !!!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
1