+90 543 586 55 00
Satış Sözleşmesi İle Teslim
Çiftliğimizden Alacağınız yavrularımızı Rsmi Satış Sözleşmesi ile Teslim Alıyorsunuz.
SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Satılık Saint Bernard Yavruları

Satılık Saint Bernard Yavruları

Satılık Saint Bernard Yavruları

Mükemmel Irk kalitesinde damızlıklarımızdan dünyaya gelen saint Bernard yavrularımız sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Saint Bernard, İnsanlar ile geçinmeyi çok seven dost canlısı ve sadık bir karaktere sahip bir köpek ırkıdır. İnsanlarla olan ilişkilerinde oldukça sabırlı ve anlayışlıdırlar.

Saint Bernard
Saint Bernard

Çocuklarla iyi anlaşır ve onlara karşı koruyucu bir tutum sergilerler. Bu ırk, genellikle sakin ve dengeli bir yapıya sahiptir, ancak aynı zamanda cesur ve özgüvenlidirler.

Saint Bernard’lar, akıllı ve kolay eğitilebilir olmalarıyla bilinirler. Yüksek bir itaat seviyesine sahiptirler ve sahiplerinin memnuniyeti için çalışmaya isteklidirler. Aynı zamanda sosyal köpeklerdir ve diğer hayvanlarla uyum içinde yaşayabilirler.

Bu sevecen dev köpekler, ailelerine büyük bir sevgi ve sadakatle bağlanır ve onlar için mükemmel bir arkadaş olurlar.

Satılık Saint Bernard Yavru
Satılık Saint Bernard Yavru

Saint Bernard, Güçlü ve büyük bir köpek ırkıdır. Bu ırkın boyutları Erkeklerde 70-90 kg, dişilerde ise 55-75 kg ağırlığa ulaşabilirler.

İri , Geniş kafaları ve güçlü çeneleri vardır. Gözleri genellikle kahverengi renktedir. Kulakları asılı ve orta büyüklükte olup, yüz ifadesini tamamlar. Boynu güçlü ve kaslıdır. Vücutları geniş ve kaslıdır, sırtları düz ve güçlüdür. Kuyrukları uzun ve sarkık olabilir. Tüyleri çift katmanlıdır, alt katmanı yoğun ve su geçirmezdir. Üst katmanı ise düz veya dalgalı uzun tüylere sahiptir. Renkleri genellikle beyaz taban üzerine kırmızı, kestane veya siyah lekelerdir.

Genel olarak, Saint Bernard büyük, güçlü ve etkileyici bir görünüme sahiptir. Bu köpek Heybeti ve görselinin yanında cana yakınlığı ile insanları cezbeden bir dostluğa sahiptir.

22 Aralık 2023
202 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Köpek Cenneti Üretim Çiftliğine
Hoş Geldiniz !!!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
1